Budy Taras

O tym, jak istotna, z punktu widzenia bezpieczeństwa i zdrowia, jest odpowiednia, ocieplana buda dla psa małego lub dużego, nie trzeba przekonywać żadnego miłośnika tych zwierząt. Stanowi ona schronienie przed zimnem, wiatrem i wilgocią. Jest też stałym, własnym miejscem snu i odpoczynku, które zapewnia zwierzęciu poczucie bezpieczeństwa. Dobudowany taras daje czworonogowi możliwość wylegiwania się na zewnątrz domku, jeśli tylko przyjdzie mu na to ochota.

Ochrona przed zimnem i wilgocią

Nasz system ocieplania obejmuje dach, ściany boczne oraz podłogę budy. Składa się z dwóch desek – zewnętrznej oraz wewnętrznej, a także z wypełnienia w postaci styropianu lub wełny mineralnej. Grubość tego zabezpieczenia przed niskimi temperaturami wynosi 80 mm. Każdy z naszych wyrobów posiada drewniane, czterocentymetrowe nóżki, które zabezpieczają konstrukcję przed wilgocią i zniszczeniem.

Ocieplana buda dla psa dużego i małego

Należy także pamiętać, że odpowiedni rozmiar tego miniaturowego domu ma znaczenie – to od niego w dużym stopniu zależy komfort naszego czworonoga. Oferowana przez naszą firmę ocieplana buda dla psa z tarasem, nadaje się zarówno dla ras bardzo dużych, jak i małych. Produkt ten został skonstruowany tak, aby jego wejście znajdowało się z boku, co znaczenie ułatwia zwierzęciu leżenie na tarasie. Kolor samego podestu dopasowany jest do reszty wyrobu, a jego rozmiar ustalamy indywidualnie z klientem. To właśnie specjalnie dostosowany taras jest tym, co odróżnia ten produkt od wszystkich pozostałych, znajdujących się w naszym asortymencie. Do ustalenia właściwego rozmiaru psiego domku używamy znajdującej się na naszej stronie tabeli, która uwzględnia wysokość zwierzęcia w kłębie.

← Powrót