Budy Luksus

Niektóre zwierzęta spędzają czas, biegając po podwórku, inne – drzemiąc na kanapie w domu. Niezależnie od tego, do której kategorii zalicza się Państwa pies, zapewnienie mu bezpiecznego schronienia na zewnątrz jest istotne z punktu widzenia jego zdrowia. Drewniana, luksusowa buda z przedsionkiem ochroni czworonoga przed niesprzyjającymi warunkami atmosferycznymi oraz przed drapieżnikami.

Duża buda dla psa z podestem

Najlepsze schronienie to takie, w którym zwierzę ma wystarczająco dużo miejsca. Rozmiar naszych produktów jest dostosowany do wysokości kłębu, dzięki czemu nadają się one dla każdej rasy. Warto pamiętać o potrzebach czworonogów, które różnią się od siebie w zależności od specyfiki danej rasy. Te z bujnym podszerstkiem zimą czują się jak ryba w wodzie, podczas gdy mniejsze rasy z rzadszą sierścią mogą mieć problem ze znoszeniem mrozów. Specjalny system ociepleń naszych luksusowych, drewnianych wyrobów zapewnia ochronę przed niskimi temperaturami. Drewniane nóżki nie dopuszczają do przedostawania się wilgoci oraz chłodu do wnętrza domku.

Luksusowe budy dla psa z przedsionkiem

Dzięki swojej konstrukcji ten wyjątkowy domek z podestem zapewnia zwierzęciu luksusowe i komfortowe warunki odpoczynku. Nasza duża, drewniana buda dla psa z przedsionkiem, zwanym także podestem, jest w kształcie litery L. Domek ten jest zatem podzielony na dwie części – właściwą, która służy za legowisko oraz część przedsionkową, która stanowi coś w rodzaju dużego wiatrołapu. Ta specyficzna forma pozwala zwierzęciu rozłożyć się na długość ciała, gwarantując większy komfort odpoczynku. Inną funkcją podestu jest zatrzymywanie wlatującego do domku wiatru.

← Powrót