Witamy serdecznie na stronie producenta bud dla psów!

Jesteśmy firmą, która specjalizuje się w produkcji drewnianych bud dla psów.
Nie jesteśmy zwykłym zakładem stolarskim, który dorabia na produkcji bud dla psów.
Dla Nas to pasja i miesiące badań, eksperymentów i doświadczeń, specjalistycznej wiedzy z zakresu stosowanych materiałów, których owocem są idealnie dobrane proporcje, komfort mieszkania, funkcjonalność. Dokładamy wszelkich starań zarówno do estetyki jak i staranności wykonania, każda buda jest bowiem od początku do końca ręcznie robiona.ESTETYKA - priorytetem dla Nas jest by każdy produkt był najwyższej urody - prostota i elegancja i mógł zdobić każdy dom czy ogród.

MAKSYMALNA JAKOŚĆ - materiały są w 100% naturalne, do produkcji używamy drewna, także desek - w tym frezowane, ocieplenie w środku to też deski a nie płyty pilśniowe - chemicznie klejone, lekkie i nietrwałe. Dzięki temu ścianki mają aż 8 cm grubości chroniąc w zimie psa a latem zapewniając miły chłód w środku.

SOLIDNOŚĆ - dzięki użytym materiałom budy są wyjątkowo stabilne, mocnej konstrukcji i ciężkie (wagi podane w tabelach na stronie)

OBSŁUGA POSPRZEDAŻOWA - transport do domu klienta w wybranym przez Niego momencie, wyładunek oraz dwuletnia gwarancja - nie kupujesz kota w worku!

DOŚWIADCZENIE - Dlaczego to takie ważne by producent miał doświadczenie? Źle dobrane wysokości wejść czy wymiaru legowiska będą przyczyną marznięcia psa, ale mogą doprowadzić także przy zbyt małej wysokości wejścia do nadwyrężeń kręgosłupa i chorób układu kostnego, nerwowego. Konsekwencji jest wiele dlatego tak ważny jest świadomy wybór produktu!

WYBÓR KONFIGURACJI - tworzą Państwo produkt wg własnego pomysłu i na swoją kieszeń - do wyboru 4 modele, 3 rodzaje kształtu dachu, 2 rodzaje ocieplenia, 2 rodzaje malowania, każdy po 12 kolorów do wyboru, 3 możliwości sytuowania wejść, 4 rodzaju pokrycia dachowego co daje łącznie ponad różnych 6000 konfiguracji!